basen stelażowy

Jaki basen ogrodowy wybrać – Intex czy Bestway?

Baseny ogrodowe w dzisiejszych czasach cieszą się ogromnym uznaniem na rynku. Ludzie chętnie tworzą przestrzeń w ogrodzie do wspólnej zabawy z rodziną. Relaks na świeżym powietrzu latem i kąpiel w chłodnej wodzie to doskonały sposób na miłe spędzenie czasu. Jaki basen wybrać? Na jaką markę postawić? O czym pamiętać podczas zakupu?

Popularne marki basenów ogrodowych

Wśród najpopularniejszych marek basenów do ogrodu króluje dwóch producentów, jakimi są:

  • Intex,
  • Bestway.

Zazwyczaj klienci wybierają właśnie między tymi dwoma opcjami. Okazuje się, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, która marka jest lepsza. Obie mają szereg zalet, które wpływają na popularność na rynku. W tym przypadku na uznanie zasługuje dobra cena i solidna konstrukcja basenów, które różnią się między sobą wielkościami, kształtami i wykorzystanymi materiałami. 

Basen ogrodowy

Wybierając basen do ogrodu powinniśmy przede wszystkim dobrać odpowiednią wielkość. Zbyt duże modele nie sprawdzą się w niewielkim ogrodzie, gdyż dojdzie do przytłoczenia otoczenia. Postawmy na swobodę podczas ruchu i komfort użytkowania basenu. Pamiętajmy o tym, że taki przedmiot może urozmaicić otoczenie w ogrodzie i dać frajdę całej rodzinie w gorące letnie dni. Wielkość basenu uwarunkujmy także tym, ile osób będzie z niego korzystać. 

Intex i Bestway to marki, jakie przodują na rynku. Oferują nowoczesne baseny ogrodowe w wielu różnych opcjach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością taki basen pozwoli na aktywny wypoczynek po całym dniu.