Jak zaaranżować wąski przedpokój?

Umeblowanie wąskiego i długiego przedpokoju to prawdziwe wyzwanie. Warto skorzystać ze sprytnych rozwiązań, by stworzyć elegancki korytarz, który będzie zachwycał od progu. O czym trzeba pamiętać aranżując długi i wąski hol?

Siedzisko – niezbędny mebel


W wąskim przedpokoju również trzeba wydzielić miejsce, w którym będziemy mogli wygodnie się ubrać.

Wąskie siedzisko do przedpokoju to rozwiązanie, które pozwoli stworzyć funkcjonalną przestrzeń. Wybierając siedzisko warto skoncentrować się na modelach z dodatkowymi szafkami. Ciekawym rozwiązaniem są również wąskie siedziska skrzynie, do których można schować wiele rzeczy. Polecam: https://gornapolka.com/tp/siedzisko-do-waskiego-do-przedpokoju/

Wybierając wąskie siedzisko do przedpokoju należy skoncentrować się na modelach, które mają delikatne nogi oraz gięte linie, które sprawią, że ławka będzie wydawała się lekka i delikatna. Nie będzie przytłaczała budową.

Lustro – to nie tylko dekoracja


Wybierając siedzisko do wąskiego przedpokoju warto umieścić nad nim lustro. Pozwoli optycznie poszerzyć przedpokój. Dzięki temu będzie on bardziej proporcjonalny i estetyczny.

Wybierając lustro do nowoczesnego przedpokoju warto skoncentrować się na prostych ramach. Świetnie wyglądają również lustra frezowane, które wieszamy bez ramy. Kompozycja z kilku niewielkich luster będzie idealnie komponowała się z nowoczesnym wystrojem wnętrza.

Do przedpokoju w stylu skandynawskim idealne będzie lustro w prostej drewnianej ramie. Najlepiej delikatnie bielonej. Takie również powinno być siedzisko. Do korytarza w stylu industrialnym sprawdzi się lustro w prostych, czarnych ramach. Siedzisko drewniane na czarnych nogach dopełni wizerunku.