basen stelażowy bestway 366x76

Ogrodowy basen stelażowy BESTWAY 366×76 na upalne dni

Lato zbliża się wielkimi krokami, a temperatury za oknem zachęcają do coraz częstszych wizyt na zewnątrz. Wiele osób, które nie może sobie pozwolić na choćby kilkudniowy urlop za miastem, stawia na wypoczynek we własnych czterech kątach i przydomowym ogrodzie. Jak w ciekawy sposób można urozmaicić spędzanie wolnego czasu z rodziną lub znajomymi? W tym sezonie, jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest popularny ogrodowy basen stelażowy BESTWAY 366×76.

Basen stelażowy BESTWAY 366×76 do Twojego ogrodu

Jako że budowa omawianego basenu jest oparta na bardzo solidnym stelażu, a materiał użyty do produkcji jest odporny na różnego rodzaju przetarcia oraz wycieki, całość konstrukcji gwarantuje dużą stabilność. Ma to duże znaczenie szczególnie w przypadku dzieci, które potrafią być najlepszymi testerami sprzętu tego rodzaju.

Basen stelażowy BESTWAY 366×76 (https://www.dobrebaseny.pl/baseny-stelazowe-bestway-366-cm) mieści w sobie aż do 6500 litrów wody, co pozwala na komfortowe użytkowanie konstrukcji przez kilka osób. Ze względu jednak na dość dużą średnicę (366 cm), warto dla niego zaplanować osobny kawałek ogrodu.

basen stelażowy bestway 366x76

Basen stelażowy BESTWAY 366×76 – łatwy do rozłożenia i napełnienia

Ogromną zaletą basenu ogrodowego BESTWAY jest to, iż można go rozłożyć w niezwykle prosty i szybki sposób, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Ponadto, jest on wyposażony w bardzo mocną pompę (1136L/h), dzięki której nie trzeba się martwić długotrwałym napełnianiem basenu wodą.

Wśród dodatkowych akcesoriów wchodzących w skład basenu stelażowego BESTWAY 366×76 znajdują się również:

  • Specjalna mata ochronna pod basen
  • Pokrywa na basen
  • Filtr do pompy
  • Tabletki z chlorem 5x20g
  • Zestaw naprawczy
  • ABC basenowe w formie książki