meble do przedpokoju

Jak zaaranżować duży przedpokój?

Duży przedpokój to duże możliwości. Osoby, które mają przestronny hol mogą sobie pozwolić na meble, które będą eleganckie i niebanalne. Jak wybrać meble do przedpokoju, z których można zrobić zachwycającą aranżację?

Jej wysokość konsola

Wybierając meble do przedpokoju (https://gornapolka.com/kp/meble-przedpokoj/) najczęściej koncentrujemy się na wieszakach oraz szafkach na buty, które pomagają utrzymać porządek. Konsole to meble, który idealnie komponują się w przestronnych przedpokojach. Jest to przyścienna szafka, która jest idealna, by ukryć drobiazgi, które zawsze są na korytarzu. Rękawiczki, klucze czy damska torebka zawsze znajdzie swoje miejsce w szufladach konsoli. Warto pamiętać, że konsola to również interesująca dekoracja. Warto wykorzystać ją, by postawić na niej lampy stołowe, które rozjaśnią hol subtelnym światłe. Sprawdzą się również zdjęcia rodzinne czy dekoracyjne bibeloty.

Siedzisko do przedpokoju

meble do przedpokoju

Kolejnym meblem, który powinien znaleźć się w przedpokoju jest wygodne siedzisko. W dużym holu można pozwolić sobie na siedzisko, które jest w zestawie z lustrem oraz szafką na buty. Dzięki temu bez problemu utrzymamy porządek w korytarzu. Wygodne siedzisko powinno mieć tapicerowana kanapę. Do przedpokoju w stylu skandynawskim warto wybrać jasne drewno, które podkreśli związki z naturą. W korytarzu zaaranżowanym w nowoczesnym stylu sprawdzi się szafka z białej płyty MDF, a do mieszkania w stylu glamour idealnie będzie pasowało siedzisko tapicerowane. Warto postawić na mocny kolor. Siedzisko czarne, szare lub w kolorze butelkowej zieleni będzie interesującą ozdobą wnętrza.