stół rozkładany minimalistyczny

Dlaczego warto kupić stół z rozkładanym blatem?

W przeciętnym polskim domu nie ma zbyt wiele miejsca na postawienie naprawdę dużego stołu. Oczywiście mogą pozwolić sobie na to właściciele domów jednorodzinnych lub mieszkań w dużych kamienicach. W blokach jest jednak już odrobinę mniej przestrzeni. Jak zatem sprytnie rozwiązać problem związany z brakiem miejsca wokół stołu? Najlepszym rozwiązaniem będą stoły rozkładane do salonu, które za pomocą kilku ruchów rąk mogą zostać znacznie powiększone.

Stoły rozkładane do salonu

Rozkładany stół to naprawdę doskonały wynalazek. Blat takiego stołu został zaprojektowany w taki sposób, że można rozciągnąć go na boki, a w środek wstawić dodatkową część blatu (często po prostu opuszczoną w dół). To właśnie w taki prosty i szybki sposób można przetransformować swój mały stół, w stół nawet dla 12 osób. Blat stołu przez cały czas pozostaje stabilny, a zatem bez obaw można stół nakryć nawet za pomocą ulubionej delikatnej porcelany. To sprytne i naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie. Duży stół nie musi zagracać pomieszczenia przez cały czas. Takie miejsce można organizować na przykład na rodzinne przyjęcia czy okoliczności świąteczne.

Jaki rozkładany stół kupić?

Warto rozejrzeć się w ofercie sklepów internetowych z pięknymi meblami do domu, np. https://www.edinos.pl/stoly-rozkladane. To właśnie tam można znaleźć bardzo atrakcyjne stoły z drewnianym blatem. Inwestycja w taki stół to tak naprawdę inwestycja na lata, bo przecież drewno nigdy nie wychodzi z mody. Można zdecydować się na stół w naturalnym kolorze drewna lub też na szalenie popularny biały stół.