basen stelażowy okrągły

Baseny stelażowe ogrodowe – świetny pomysł na letnie dni

Nie ma nic przyjemniejszego niż orzeźwiająca kąpiel w upalny dzień. Domowy basen stelażowy rozstawiony w ogrodzie na pewno zapewni przyjemny relaks po całym dniu pracy.

Baseny stelażowe ogrodowe są łatwe w rozstawieniu i dalszym utrzymaniu. Ważne, by stały na stabilnym podłożu. Świetnie nadaje się do tego kostka brukowa, trawa lub drobny piasek. 
Asfalt, czy gliniane podłoże nie jest polecany przy tego typu basenach.
Stabilna konstrukcja nie pozwala na wypływanie wody z basenu nawet pod naporem ciężaru.
Baseny stelażowy wykonane są z wytrzymałego materiału, co zapewnia wieloletnie użytkowanie bez obawy o pęknięcia i rozerwanie.

basen stelażowy ze sklepu dobrebaseny.pl
Basen ogrodowy stelażowy

Korzystanie z basenu stelażowego jest łatwe i wygodne. To też decyduje o tym, że jest to najczęściej wybierany rodzaj basenów ogrodowych. By zapewnić mu długą trwałość i cieszyć się nim przez wiele lat, warto przestrzegać kilku wskazówek. Przede wszystkim do basenu należy wchodzić i wychodzić tylko przy pomocy dołączonej do niego drabinki. Należy też dbać o zabezpieczanie basenu ogrodowego pokrowcem na noc i przy złej pogodzie. Szczelny pokrowiec dopasowany do modelu basenu utrzyma się nawet przy silnym wietrze.

Baseny ogrodowe stelażowe to baseny dla dzieci i dla dorosłych. Można korzystać z niego przez cały sezon letni. Zaprosić do zabawy przyjaciół i znajomych, którzy na pewno chętnie ochłodzą się w upalne popołudnie.
Baseny ogrodowe można po złożeniu swobodnie przewozić. 
Znajdują zastosowanie zarówno w ogrodach, jak i działkach rekreacyjnych, a także ośrodkach wypoczynkowych.