basen stelażowy bestway

Basen stelażowy- czy warto?

Baseny stelażowe charakteryzują się solidną konstrukcją i odpornością na uszkodzenia. Są one z reguły droższe od swoich odpowiedników innych basenów ogrodowych, ale dzięki wysokiej jakości wykonania mogą one posłużyć przez długie lata.

Szczególnie warte uwagi są baseny stelażowe Bestway. Firma ta działa na rynku już od ponad 25 lat. Założona została w 1994 roku w Shanghaiu. W 2001 roku działała już na terenie Europy. Bestway stawia głównie na rozwój i nowoczesne rozwiązania technologiczne swoich produktów.

Firma Bestway w liczbach

Na dzień dzisiejszy Bestway może pochwalić się takimi osiągnięciami, jak:

  • wytwarzanie 10% całkowitej energii potrzebnej do produkcji za pomocą energii słonecznej,
  • wykorzystywanie 25 tysięcy ton materiału pochodzącego z recyklingu rocznie,
  • posiadanie terenów o łącznej powierzchni 140 hektarów,
  • stacjonowanie w ponad 110 krajach na sześciu kontynentach,
  • asortyment liczący ponad 1100 produktów, między innymi akcesoria sportowe i baseny stelażowe.

Czym różni się basen stelażowy od innych basenów ogrodowych?

Rozłożenie basenu stelażowego zajmuje z reguły trochę więcej czasu. Cała metalowa konstrukcja wymaga zużycia więcej energii podczas jej przygotowania niż w basenach dmuchanych czy rozporowych. Koniec końców jednak basen taki jest dużo bardziej stabilny i wytrzymały, dlatego warto się trochę więcej napracować. Baseny stelażowe są też często większe i mogą mieć dowolne kształty, co zapewnia więcej zabawy dla większej ilości osób. Potrafią one też być dosyć głębokie, dzięki czemu będzie można w nich swobodnie popływać.