popularna umywalka wpuszczana w blat

Umywalka wpuszczana w blat – klasyczne rozwiązanie

Przy każdym remoncie gdzie dochodzi do wyboru umywalki, stajemy przed wyborem – jaki rodzaj umywalki wybrać, nablatową czy wpuszczaną w blat?

Umywalki nablatowe stają się coraz bardziej popularne. Jednak zapoznając się z ofertą sklepów z armaturą łazienkową, nie można oprzeć się wrażeniu, że mimo wszystko umywalki wpuszczane w blat posiadają większą ofertę. Umywalki tego typu są bardzo dobrym rozwiązaniem w momencie, w którym blat szafki już sam w sobie jest zamontowany dosyć wysoko. Dodatkowo tego typu umywalkę i przestrzeń dookoła dużo łatwiej utrzymać w czystości. Często również umywalka wpuszczana w blat – https://www.ekspercilazienek.pl/umywalki-wpuszczane-w-blat jest sprzedawana wraz z szafką pod nią, co już zawęża i skraca czas poszukiwań odpowiednich elementów wyposażenia.

Niestety umywalka wpuszczana w blat ma często jeden minus – ogranicza ona przestrzeń pod nią w szafce, przez co zmniejsza się przestrzeń do przechowywania, natomiast problem ten występuje tylko w tym miejscu. Z drugiej strony umywalka wpuszczana w blat zajmuje mniej miejsca z punktu widzenia wizualnego. Dodatkowo chroni ona bardzo dokładnie blat, na którym stoi przed zalaniem, co jest czasami problematyczne w przypadku umywalek nablatowych. Oprócz tego umywalka wpuszczana w blat ma ukryte wszystkie elementy, podczas kiedy nie zawsze tak jest przy umywalkach nablatowych lub wolnostojących. Dzięki temu umywalka wpuszczana w blat wygląda bardziej estetycznie.

Warto zastanowić się który rodzaj umywalki będzie bardziej odpowiadał naszej łazience. Dodatkowo wybierając umywalkę wpuszczaną w blat, sklepy oferują większy wybór nie tylko kształtu, ale również koloru i materiału wykonania.