Szafka na buty z siedziskiem Wenge

To idealna propozycja dla osób, które chcą posiadać piękne meble w swoim mieszkaniu.
Mebel wykonany w nowoczesnym stylu sprosta oczekiwaniom wszystkich, którzy wymagają połączenia prostoty i elegancji. Szafka na buty z siedziskiem wenge będzie idealnym uzupełnieniem każdego holu, korytarza, przedpokoju, ale i również garderoby. Montaż mebla jest bardzo prosty i nie powinien sprawiać nikomu problemu.

Materiały z jakich wykonano szafkę 

Praktyczna w użytkowaniu szafka na buty wyróżnia się przede wszystkim unikalną formą, ale oprócz tego wykonana jest z materiałów najlepszej jakości. Konstrukcja mebla zrobiona została z laminowanej płyty meblowej. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo przez jej wytrzymałość zdecydowanie wzrasta. Obrzeża szafki na buty wenge są odporne na uszkodzenia mechaniczne dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw. Siedzisko mebla pokryte zostało wytrzymałym i łatwym w czyszczeniu materiałem. Można odrzucić wszystkie obawy o jej trwałe zaplamienie. Dekoracje nadają szafce na buty modnego, niebanalnego designu.

Praktyczne zalety szafki na buty z siedziskiem 

Zastosowane drzwiczki uchylne zapewniają komfortowe przechowywanie ulubionych par butów. Siedzisko może ułatwić założenie obuwia dzieciom, jak i również osobom starszym. 

Użytkowanie

Szafka na buty z siedziskiem wenge została zbudowana z materiałów i wysokiej odporności chemicznej, przez co żadne zaplamienia nie będą dla niej groźne. Mebel należy czyścić przy pomocy miękkiej, wilgotnej szmatki. Nadmiar wilgoci z szafki powinno się zetrzeć oraz unikać silnie działających środków chemicznych.