Płytki marki Equipe

Produkty Equipe wyróżniają się bogactwem i różnorodnością wyboru, a także ciekawymi rozwiązaniami. Firma skupia się na produkcji płytek ściennych i małoformatowych, chociaż dostępny jest także wybór płytek do podłóg zarówno w domu, jak i na tarasie. Equipe jest obecnie liderem dekoracyjnych płytek ściennych.

Equipe – różnorodność

Płytki Equipe łączą w sobie wiele pożądanych cech. Z jednej strony reprezentują minimalizm, ponieważ są subtelne, monochromatyczne i delikatne, natomiast z drugiej proponują bogatą ornamentykę, w której widoczne są wpływy hiszpańskie. W dekoracyjnych produktach Equipe zauważalne są silne, intensywne motywy kultury Maurów oraz marokańskiej majoliki, wzbogacone nutką hiszpańskiej brawury i odwagi. Niemniej, pozbawione są żywych kolorów. Barwy mieszają się cudownie, są głębokie i bogate, ale pastelowe i bardzo stonowane. W związku z tym delikatne rozwiązania świetnie komponują się z silnym wzornictwem, tworząc fantastyczne i unikalne połączenie ostrości i delikatności, które wyróżnia ofertę.

Najlepsze kategorie płytek Equipe

Equipe to przede wszystkim płytki ścienne, które są niezwykle dekoracyjne i ozdobne. Wybierając tę markę można zyskać zarówno minimalistyczną dekorację, jak i pełną elegancji odsłonę aranżację. Firma oferuje bogaty przekrój stylów z kategorii:

  • płytki cegiełki,
  • płytki patchwork,
  • płytki monocolor.

Różnią się zatem nie tylko kolorem czy wzornictwem, ale także kształtem. Dostępne są propozycje w formie arabeski, rombu, czy płytek o ściętych rogach. Można je wykorzystać nie tylko do aranżacji łazienki, ale także przedpokoju, kuchni, salonu czy patio, tworząc wyjątkowy charakter wnętrza w preferowanym stylu i kolorze. Bogaty wybór płytek sprawia, że każdy może urządzić pomieszczenie w wybranym stylu i cieszyć się jego wyjątkowością z hiszpańskimi akcentami.