gadżety Harry Potter

Magiczne gadżety dla fanów serii o Harrym Potterze dostępne w sieci

Właściwie to nie da się nie znać kultowej już serii o młodym czarodzieju, uczącym się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. “Chłopiec, który przeżył” jest jednocześnie chłopcem, który skradł serca fanów na całym świecie, co zrobiła zresztą też reszta barwnych bohaterów. Nic więc dziwnego, że hasło “gadżety – Harry Potter” do dziś cieszy się ogromną popularnością.

Jakie najciekawsze rzeczy można znaleźć z serii Rowling? Co warto kupić na przykład znajomemu, który kocha to magiczne uniwersum?

Gry planszowe 

Absolutną gratką dla fanów planszówek i Harry’ego Pottera to z pewnością gry, które nawiązują do niesamowitego świata czarodziejów Rowling. Na rynku znajduje się wiele takich gier planszowych, w tym między innymi kultowe “Dobble”, “Harry Potter Hogwarts Battle” o mechanice nieco przybliżonej do gier RPG czy też “Harry Potter rok w Hogwarcie”.

Figurki

Dość dużą popularnością wśród wielbicieli różnych serii są także figurki, przedstawiające ulubione postacie. WIelu fanów tego czarodziejskiego uniwersum nie jest wyjątkiem. Szczególnie znane i lubiane są urocze figurki POP.

figurki

Klocki LEGO

Czyli coś dla miłośników uniwersum Rowling i kultowych klocków LEGO. Na rynku dostępny jest między innymi Hogwart do złożenia, a także różne postacie, w tym Zgredek czy też patronus jelenia.

Pozytywka

Z pewnością ciekawym fanowskim gadżetem z Harry’ego Pottera są także pozytywki, które nie dość, że bardzo ładnie i estetycznie się prezentują na półce, wypełniając ją, to do tego jeszcze grają znane melodie z ukochanych serii.