rattanowy fotel wiszący

Dlaczego warto mieć wiszący fotel skandynawski?

Meble rattanowe są oryginalne i naturalne, a przy tym świetnie dostosowują się do większości ogrodów, balkonów i tarasów. Umieszczone wewnątrz domu, stanowią dopełnienie nowoczesnych, jak również klasycznych aranżacji.

Ulubionym meblem rattanowym ostatnich lat jest wiszący fotel skandynawski. Jest to połączenie fotela z hamakiem, który zawieszony w pokoju wprowadza wakacyjny klimat przez cały rok.

Gdzie najlepiej powiesić wiszący fotel skandynawski?

Fotel wiszący z rattanu odnajdzie się w salonie jako element strefy wypoczynkowej, a także w sypialni, dodając jej ciepła i uroku. Huśtawka z reguły jest sporych rozmiarów, dlatego może zaburzyć funkcjonalność wnętrza. Warto więc unikać wąskich i bardzo małych pomieszczeń.

Wiszący fotel z rattanu zawieszony w pokoju dziecięcym sprawi nie lada frajdę najmłodszym domownikom. Jest to nie tylko doskonała zabawka, ale też świetne miejsce wypoczynku po intensywnych harcach.

Dlaczego warto go mieć?

Jeddą z jego największych zalet jest uniwersalizm. Zmieniając poszycie poduch albo miejsce jego ustawienia, można dokonać szybkiej, niedrogiej i nie wymagającej większego wysiłku, zmiany aranżacji wnętrza.

Wiszący fotel do pokoju to mebel, któremu trudno się oprzeć. Jest synonimem beztroskiego dzieciństwa, ale też relaksu i chwili zapomnienie od codziennych spraw, dlatego tak chętnie gości w coraz większej ilości domów.