mieszkanie od strony salonu

Dlaczego lepiej kupić mieszkanie od dewelopera?

Zakup nieruchomości to ogromne przedsięwzięcie, które przeważnie pochłania większość oszczędności. Warto dobrze przemyśleć sprawę i wybrać mieszkanie, które będzie dobrze zlokalizowane oraz będzie spełniać potrzeby całej rodziny.

Mieszkanie dostosowane do potrzeb rodziny

Decydując się na inwestycje z rynku pierwotnego, otrzymuje się możliwość wykończenia lokalu wedle własnych potrzeb, upodobań. W tym wypadku aranżacja wnętrz, rodzaj podłóg, płytek, armatury, mebli – o tym wszystkim decyduje się samodzielnie. Można zatem zaaranżować przestrzeń tak, aby nie tylko była praktyczna, ale niepowtarzalna, oryginalna.

Atrakcyjna lokalizacja

Deweloperzy w Krakowie dbają o to, aby pozyskać grunt w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Oczywiście można wybrać tańsze mieszkanie na peryferiach miasta, ale można znaleźć równie dużo ofert w centrum miasta. Warto rozważyć wszystkie za i przeciw i obliczyć czy bardziej opłaca się mieszkać na obrzeżach miasta i dojeżdżać do pracy czy do szkoły, czy lepiej zapłacić więcej, ale móc cieszyć się nieruchomością usytuowaną blisko centrum.

Infrastruktura osiedlowa

Wybierając nieruchomość z rynku pierwotnego nie trzeba martwić się o infrastrukturę dookoła, bo zadba o to deweloper. Nowe bloki przeważnie mają strzeżone parkingi, pięknie przystrzyżone trawniki i mnóstwo sklepów dookoła. Przeważnie na osiedlach znajdują się również różnego rodzaju lokale usługowo-handlowe, także nie trzeba wybierać się nawet w podróż do centrum, żeby np. obciąć włosy czy skorzystać z basenu, wszystko jest na miejscu.

Wybór odpowiedniego mieszkania wcale nie jest łatwym zadaniem, tak czy inaczej inwestycje z rynku pierwotnego to dobre rozwiązanie.