Luminarc

Czy czarne talerze z Luminarc są praktyczne?

Czarny kolor talerzy w ostatnich latach zrobił się bardzo modny. Do tego jeszcze dobieramy kształt kwadratowy, i mamy wyjątkowo stylowy design. Takie produkty Luminarc oferuje w swoich zasobach, czy jednak jest to dobry wybór?

Dla kogo kolor czarny zastawy stołowej?

Ciemny kolor talerzy skierowany jest do wszystkich, jednak w większości wybierają ten kolor ludzie młodzi, oraz 30-40 – latkowie. Dlaczego? Bo moda na czarny kolor zaczęła się już dobre parę lat temu, kiedy obecni 35 – latkowie zaczęli urządzać wymarzone własne mieszkania lub domy. Ponieważ ta moda trwa, decydują się na ten kolor zastawy stołowej także ludzie młodsi, którzy teraz zaczynają przygodę z urządzaniem własnego domu.

Wsród produktów Luminarc z zakresu zastawy stołowej w kolorze czarnym znajdziemy także talerze w kształcie kwadratowym. To połączenie naprawdę do siebie pasuje! Taki styl dekorowania jest wyjątkowo designerski i niezmiennie cieszy się popularnością od lat.

Czy jednak czarny kolor talerzy jest praktyczny?

Pomimo tego, że czarny kolor przyciąga paproszki, i jednak trzeba przyznać – widać na nim więcej niedoskonałości, niż na talerzach w innych kolorach, to wszystko zależy od tego, jak o nie dbamy. Żeby nie było widać zacieków na czarnym kolorze naszej zastawy stołowej, należy myć talerze w zmywarce. Każda zmywarka sprawdzi się doskonale, zwłaszcza jeżeli chodzi o nabłyszczanie talerzy. Po wyjęciu ze zmywarki wyglądają jak nowe i mit niepraktycznego koloru pryska jak bańka mydlana! Bogatą ofertę czarnych talerzy o różnych kształtach (także kwadratowych!) znajdziesz w: Luminarc sklep.