nowoczesne akcesoria łazienkowe w każdym domu

Akcesoria łazienkowe – retro design czy nowoczesność?

Zwolennicy modernistycznych rozwiązań w wystroju wnętrz będą zachwyceni możliwościami oferowanymi przez Stellę accessories. Jednak i fani stylu retro znajdą w ofercie coś dla siebie. Nie mają sensu dyskusje i wzajemne przekrzykiwanie się – który styl jest lepszy – nowoczesny czy nawiązujący do retro. Wszystko zależy od gustu i punktu widzenia.

Dla miłośników stylu retro

Stella accessories dla miłośników stylu retro przygotowała serię Monaco, w skład której wchodzą elementy wystarczające do kompleksowego wyposażenia łazienki w akcesoria. Na szczególną uwagę zasługuje piękny dozownik na mydło, wykonany z mosiądzu, przygotowany do ściennego montażu. Styl retro na pewno nie jest odpowiedni do każdego wnętrza, warto, aby w stylu retro urządzić nie tylko jedno, ale więcej pomieszczeń w domu lub mieszkaniu, dla efektu spójności i harmonii. Jednak styl retro potrafi być niezwykle zachwycający, jeżeli całość jest skomponowana ostrożnie i ze smakiem. Do łazienki w stylu retro trzeba dobrać odpowiednie akcesoria.

Dla fanów minimalizmu

Fani minimalizmu, tak modnego dzisiaj trendu nie tylko w wystroju wnętrz, ale i w życiu, będą oczarowani serią New York. Już sama nazwa zapowiada, że szykuje się coś specjalnego. Tak jak amerykańskie miasto urzeka swoją formą, tak swoją formą i kształtem urzekają elementy serii. Wyraźne, proste linie, dają niesamowite wrażenie prostoty, ale i nowoczesności. Seria jest przeznaczona zarówno do użytku domowego, jak i hotelowego. Seria jest pełna elegancji i doskonale nadaje się do wnętrz współczesnych. Haczyki, uchwyty – te na szklanki i ten na papier toaletowy, z pewnością spodobają się wielu fanom minimalizmu. Wisząca szczotka do wc będzie wspaniale prezentować się w każdej łazience, a półka na mydło bądź przybory toaletowe urzeka swoją funkcjonalnością.